Biuro Prasowe
Komunikaty prasowe

   działalność studencka
   nagrody i osiągnięcia
   oferta edukacyjna
   inwestycje
   konferencje naukowe
   uczelnia dla regionu
   rankingi
   spotkania oficjalne
   sport
   imprezy otwarte

Galeria

Kontakt dla mediów


Znajdź komunikaty
Archiwum Prasowe
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008
  2007
  2006
  2005
  starsze komunikaty


Politechnika Gdańska >  Biuro Prasowe  > Komunikaty Prasowe > Komunikat Prasowy

Intel i studia MBA PG nominowani do nagrody AMBA: MBA Employer and Business School Partnership2018-01-23

Z ponad stu zgłoszonych nominacji z całego świata Intel i studia MBA realizowane na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej znaleźli się w finałowej czwórce kandydatów do nagrody AMBA: MBA Employer and Business School Partnership (Partnerstwo Pracodawcy i Programu MBA).

 

MBA Employer and Business School Partnership Award to nagroda dla firm charakteryzujących się strategicznym i aktywnym podejściem do rekrutacji oraz rozwoju talentów studentów i absolwentów MBA. Jej laureaci skutecznie współpracują ze szkołami biznesu, aby wypełnić lukę pomiędzy wiedzą teoretyczną a praktyką biznesową. Wyróżnienie to oznacza także proaktywne, innowacyjne podejście do budowania atrakcyjności studiów MBA, rekrutacji, zarządzania talentami i planowania sukcesji.

– Współpraca pomiędzy firmą Intel a studiami MBA Politechniki Gdańskiej ma na celu wykształcenie u pracowników takich cech, jak na przykład umiejętność rozwiązywania złożonych problemów. Intel i nasz program MBA łączą pracę w branży IT z edukacją biznesową, skupiając się na kluczowych zdolnościach, jakie muszą posiadać współcześni menagerowie. Nasi absolwenci potrafią krytycznie analizować i przekazywać swą wiedzę oraz być kreatywni. Nabywają też umiejętności poprawnej komunikacji i działania w zespole. Właśnie te cechy, posiadane przez osoby, które ukończyły studia MBA na Politechnice Gdańskiej, są tak pożądane przez pracodawców takich jak Intel – zapewnia dr Barbara Stepnowska, dyrektor programu MBA prowadzonego na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG.

Laureaci nagrody Partnerstwo Pracodawcy i Programu MBA zostaną ogłoszeni 2 lutego 2018 r. w Londynie podczas ekskluzywnego wydarzenia, w którym wezmą udział liderzy szkół biznesowych z całej globalnej sieci AMBA.

poleć znajomemudrukuj