Biuro Prasowe
Komunikaty prasowe

   działalność studencka
   nagrody i osiągnięcia
   oferta edukacyjna
   inwestycje
   konferencje naukowe
   uczelnia dla regionu
   rankingi
   spotkania oficjalne
   sport
   imprezy otwarte

Galeria

Kontakt dla mediów


Znajdź komunikaty
Archiwum Prasowe
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008
  2007
  2006
  2005
  starsze komunikaty


Politechnika Gdańska >  Biuro Prasowe  > Komunikaty Prasowe > Komunikat Prasowy

Politechnika Gdańska zaprasza do udziału w projekcie YES! Gdańsk2017-04-11

Young Electric Summit jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie rozwojem branży energetycznej w Polsce. Wydarzenie organizowane z okazji 20-lecia działalności Studenckiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich Politechniki Gdańskiej odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia.

Pierwszego dnia można będzie wziąć udział w ogólnodostępnej konferencji pod tytułem „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o energetyce, ale baliście się zapytać”. Podczas dyskusji poruszone zostaną tematy związane z wytwarzaniem, kierunkami rozwoju i ogólnie pojętym rynkiem energii.

Dzień drugi poświęcony będzie działalności członków studenckich kół Stowarzyszenia Elektryków Polskich i skierowany tylko do osób zrzeszonych w tej organizacji. Wysłuchają oni prelekcji prezesów kół, które wygrały konkurs na najaktywniejsze koło studenckie SEP w Polsce (studenckie Koło SEP PG zajęło w nim drugie miejsce). Odbędą się również wystąpienia nagrodzonych Stypendium Organizacyjnym oraz posiedzenie Studenckiej Rady Koordynacyjnej.

Projekt YES! Gdańsk został objęty patronatami Prezydenta Miasta Gdańska, Prezesa SEP
oraz Politechniki Gdańskiej. Patroni medialni wydarzenia to portal Energia i My oraz Studenckie Radio SAR Politechniki Gdańskiej.

Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich Politechniki Gdańskiej przy współpracy z gdańskim oddziałem SEP. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej pg.sep.gda.pl/yes i na fanpage’u facebook.com/YESgdansk.

poleć znajomemudrukuj