Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska

Informacja prasowa

Wieczór z ekonomią już jutro

Czy plamy na słońcu mają znaczenie dla gospodarki? Zapraszamy na dyskusję z udziałem dr. Jacka Walluscha  z Uniwesytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. To już szóste z rzędu spotkanie organizowane na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG w ramach cyklu „Wieczory z ekonomią". Zainteresowanych prosimy o przybycie we wtorek, 17 grudnia  o godz. 18.00 do sali 318/319  na WZiE. Wstęp wolny!

Spotkania odbywające się w ramach tego cyklu toczą się wokół ważnych, aktualnych kwestii ekonomicznych, najnowszych publikacji oraz tematów będących przedmiotem kontrowersji.

Spotkania mają charakter otwarty dla wszystkich pracowników, studentów, a także dla osób z zewnątrz. Zapraszani są na nie także spikerzy spoza grona ekonomistów, również  z zagranicy. Mamy nadzieję – podkreślają organizatorzy – że debaty te przyczynią się do ożywienia życia naukowego WZiE i do zapoznania nie-ekonomistów z ważnymi propozycjami i dylematami współczesnej ekonomii.

Kolejne spotkanie odbędzie się 16 stycznia o godz.18.00, sala 318/319. Wówczas dr Marcin Gorazda zainicjuje dyskusję wystąpieniem pt. Filozofia ekonomii.

Gdańsk, 2013-12-16

Dodatkowe informacje:
Biuro prasowe Politechniki Gdańskiej
Politechnika Gdańska
e-mail: biuro.prasowe@pg.gda.pl
tel.: 58/347 29 99
fax:
ul. Gabriela Narutowicza 11/12
80-233 Gdańsk